Розвага в молодшій групі «Сонечко» «Різдвяні свята проводжаємо – весняні зустрічаємо»

Цими днями у молодшій групі «Сонечко» відбулася розвага «Прощання з колядою» (відповідальний – вихователь Найда М.І.).

Маленькі колядники разом з яскравою зіркою вирушали в далеку дорогу, щоб сповістити людям про прихід трьох празників в гості. На шляху їх зустріли Ангелики, які розповіли, що в Вертепі, у стаєнці Христос ся рождає. Діти разом з Ангеликами весело колядували і розповідали про Різдво Христове.

За Різдвом наступав другий празник – Старий Новий рік або празник Святого Василія. До дітей завітали герої цього свята – Маланочка та Василько, а також хлопчики-посівальники, які побажали всім добра, миру і щастя.

Завершував цикл Різдвяних свят третій празник – Святе Водохреща, який був багатим на щедрівки. Діти весело колядували, щедрували і віншували.