Про створення консультаційно-дорадчого центру у сфері агропромислового розвитку

Дата: 05.02.2018 17:35

Консультаційно - дорадчий  центр

З метою розвитку агропромислового виробництва, сприяння покращенню добробуту  сільського населення та розвитку сільської місцевості  шляхом підвищення рівня знань і вдосконалення  практичних навичок прибуткового ведення господарства при департаменті агропромислового розвитку Львівської  ОДА створено консультаційно-дорадчий центр в сфері агропромислового виробництва для надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню.

Центр розпочав свою діяльність 15 січня 2018 року за адресою проспект В.Чорновола, 57, м. Львів (5 поверх) . Консультації зможуть отримати за прямими контактами такі категорії:

• сільське населення, що займається або планує займатися сільським господарством;
  • фермерські та особисті селянські господарства;
  • сільськогосподарські та виробничі кооперативи.

Надання  консультаційних послуг  проводиться щодня з понеділка по п’ятницю :

• перша консультація з 11.00-13.00 год;
  • друга  консультація з 14.00-16.00 год.

Контактний телефон працівника Центру, за яким можна дізнатися про проведення консультації чи записатися на консультацію - 0968738860 (Марія).