Зустріч представників громади з головою Комітету Верховної Ради України

Дата: 15.05.2020 15:16

14 травня 2020 року представники Нижанковицької селищної ОТГ при підтримці народного депутата Андрія Лопушанського  мали можливість побувати на прийомі у голови  Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування   Андрія Клочка.

Незважаючи на велику завантаженість  п.Андрій  знайшов можливість прийняти представників громади, вислухати всі їхні проблемні питання та приділив достаньо часу, щоб розмова вийшла конструктивною та плідною.

Щиро дякуємо, пане Андрію, що не стоїте осторонь  проблем територіальних громад, за професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові України. Переконані, що завдяки таким фахівцям підвищується довіра та повага до посадовців держави.

Бажаємо всіляких благ і процвітання!