ГУ Пенсійного фонду у Львівській області інформує!

Дата: 19.03.2020 16:28

До уваги жителів Нижанковицької ОТГ!

Відповідно до рішення засідання обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, з 16 березня до особливого розпорядження скасовується проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування та максимально обмежується пересування громадян в громадських місцях.
У зв’язку з цим, Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області переходять на особливий режим роботи.
Прийом громадян буде проводитися за наявності у відвідувача захисної маски та за умови, що вирішити дане питання дистанційно не можливо (оформлення документів для виплати допомоги на поховання, отримання виготовленого пенсійного посвідчення).

Одночасно повідомляємо, що послуги з пенсійного забезпечення можна одержати за допомогою електронної комунікації: на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), через електронну пошту (ssmbr@lv.pfu.gov.ua ) та гарячу телефонну лінію (№ гарячої лінії 22-4-81,22-3-68,21-2-31), а також звернувшись до Сервісного центру у письмовому вигляді.

За допомогою онлайн сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України, можна:

- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;
 -  подати заяву про перерахунок пенсії;
 - подати заяву на виготовлення пенсійного посвідчення, в тому числі електронного пенсійного посвідчення (ЕПП);
 - отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом: ОК-5, ОК-7, довідку про розмір пенсії,
 - відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
 - перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
 - подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
 -  подати звернення (пропозицію, тощо);
- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування(щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страховихвнесків роботодавцем та страхового стажу особи).