припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Завершився прийом заявок на конкурс обласних Програм

Дата: 18.02.2020 12:26

15 лютого 2020 року завершився прийом заявок для участі у конкурсному відборі проєктів в рамках реалізації обласних Програм.

З метою участі у конкурсі в рамках «Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки»  Нижанковицька селищна ОТГ підготувала та подала на розгляд комісії проєктну заявку з реконструкції  вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп). У разі позитивного рішення нове вуличне освітлення зявиться на вулицях Костюшка та Міцкевича  в смт Нижанковичі, на вулицях Зелена та Тиха в селі Библо та вулицях Зелена (частково) та Зарічна, що в селі Боршевичі.

Щиро сподіваємося,  що конкурсна комісія прийме позитивне рішення, і жителі та гості громади згодом зможуть пересуватися освітленими вулицями.