До уваги учасників бойових дій!

Дата: 11.02.2020 17:17

На виконання вимог Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» та розпорядження Старосамбірського районного військового комісаріату №283 від 11.02.2020 року, Нижанковицька селищна рада просить всіх учасників бойових дій, які проживають на території Нижанковицької ОТГ (смт Нижанковичі, с. Боршевичі та с. Библо) повідомити про зміну банківських рахунків.

Нові реквізити рахунку разом із посвідченням «Учасник бойових дій» потрібно подати особисто до районного військового комісаріату (м. Старий Самбір, вул. Коцюбинського, буд. 6)  до 15.03.2020 року.

У випадку ненадання даних документів виплата разової допомоги відповідно до Закону України Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» у розмірах, передбачених Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік» проводитись не буде.