Частково відремонтовано народний дім села Боршевичі

Дата: 04.12.2019 12:40

Заклади культури - це осередки, де люди повинні раціонально проводити свій час, розвивати свої таланти, культурно відпочивати, отримувати естетичну насолоду. Тож, напевне, кожному приємно завітати до впорядкованого  сучасного закладу культури, задовільнити свої культурно-духовні інтереси та вподобання.

Десятилітями у народному домі села Боршевичі жодних ремонтних робіт не проводилось. Дах протікав, у приміщенні не трималось тепло. Все це створювало незручності для працівників, некомфортні умови для перебування відвудувачів.

Цього року в рамках участі  у конкурсі проєктів місцевого розвитку, який проводить Львівська обласна рада  було замінено на металопластикові 12 вікон та двоє дверей. Загальна вартість проєкту - 134 162 грн, де кошти селищної ради - 40 133 грн. Беручи участь у конкурсі проєктів місцевого розвитку у 2018 році було проведено капітальний ремонт покрівлі. Загальна вартість проєкту становила   280 980 грн,  де кошти селищного бюджету - 95 680 грн.

Нижанковицька селищна ОТГ щиро вдячна своїм партнерам ТОВ “Норбілк Агрі” за спонсорську допомогу на співфінансування згаданих проєктів  в  сумі 15 000 грн у 2018 році та 20 000 грн у 2019 році, що було вагомим вкладом у здійсненні проєктів.

Наступний етап, який хотілося б реалізувати - реконструкція фасаду будівлі.

Відтак, проведені  роботи дозволять значно зменшити втрати тепла у холодну пору року, заощадити енергоносії, забезпечити  належні умови перебування культпрацівників та гостей, стануть добрим початком на шляху до сучасного закладу культури.