Голова Нижанковицької ОТГ Володимир Смолінський прийняв участь у загальних зборах Асоціації ОТГ

Дата: 25.11.2019 17:16

25 листопада 2019 року голова Нижанковицької селищної ОТГ Володимир Смолінський прийняв участь у загальних зборах Асоціації об’єднаних територіальних громад, що відбулися у м.Києві.

На  зборах також були присутні Альона Бабак - Міністр розвитку громад та територій України, Віталій Безгін - народний депутат України, Юлія Соколовська - Міністр соціальної політики України, Світлана Фоменко - перший заступник Міністра культури України, Олександр Ярема - заступник Мінінстра молоді та спорту України, Баррі Рід - Директор програми DOBRE (USAID), Бастіан Вейгель -  Директор програми «U-LEAD з Європою», близько 150 головів ОТГ, експерти, а також інші друзі та партнери Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Жваві дискусії, цікаві ідеї, новий формат обговорення, щира зацікавленість у подальшому розвитку громад, а головне - невпинна праця – це все, що допомагатиме нашим громадам ставати  ще більш успішними, переконані учасники загальних зборів.

Головна новина – Асоціація ОТГ набула статусу Всеукраїнської! З чим команда Нижанковицької селищної ОТГ її щиро вітає! Бажаємо вам успіху у всіх ваших починаннях!