Зустріч з громадою

Дата: 11.10.2019 17:31

11 жовтня в селищній раді відбулася змістовна конструктивна розмова лідерів Нижанковицької громади  за участі голови районної ради Тетяни Терлецької та виконавчої директорки АОМС «Єврорегіон Карпати-України Галини Литвин щодо Стратегії транскордонного співробітництва між Старосамбірським районом та Перемишльським повітом.

Метою зустрічі було визначення основних цілей та завдань Спільної програми транскордонного співробітництва між Старосамбірським районом та Перемишльським повітом в рамках реалізації проекту «ПАНТЕРА Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці», який реалізується Перемишльським повітом у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" та Нижанковицькою селищною радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.
В ході обговорень та роботи в групах було окреслено основні проблеми громади, можливі шляхи їх вирішення та вектори подальшого розвитку територій, які стануть основою для напрацювання Програми.