Стань присяжним та здійснюй правосуддя!

Дата: 30.09.2019 12:10

Стань присяжним та здійснюй правосуддя!

Очільник Львівської юстиції Микола Станіщук розповідає про алгоритм дій для особи, яка хоче стати присяжним.

1. Необхідно звернутись до місцевої ради із заявою про включення до списку присяжних;

ПАМ`ЯТКА: органи місцевого самоврядування формують та затверджують список громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідають вимогам до присяжних та дали згоду бути присяжними.

1. Якщо дотримано всі вимоги Закону до присяжних- місцева рада своїм рішенням включає вас до списку присяжних;
  2. Список присяжних направляється у відповідний суд;
  3. Автоматизована система документообігу суду відбирає присяжних для участі у конкретній справі;
  4. Присяжний зобов`язаний вчасно з`явитись на запрошення суду для участі в судовому засіданні.