Зроблені кроки у на шляху до реалізації проекту "ПАНТЕРА - Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці"

Дата: 04.06.2019 11:01

Зроблено черговий крок на шляху до реалізації проекту «ПАНТЕРА - Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці»: вчора оголошено тендер з відбору виконавця  робіт на об’єкті «Реконструкція вулиць Гагаріна та Лесі Українки з примикаючими до них вул. Першотравнева, вул. Сонячна, вул. Івана Франка і вул. Шкільна для організації об'їзду центральної частини смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області». Відтак маємо сподівання, що вже в серпні зможемо розпочати роботи на даному об’єкті.

Дякуємо за підтримку та координування АОМС «Єврорегіон карпати-Україна» та Старосамбірській районній раді.

Проект реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА", Powiat przemyski та Нижанковицькою селищною радою в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства.