Безоплатна правова допомога в рамках мобільних точок доступу

Дата: 17.05.2019 10:28

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області реалізовує надання безоплатної правової допомоги в рамках роботи мобільних точок доступу з питань надання консультацій у сферах державної реєстрації, а також інших питань, що стосуються теми рейдерства,  для  субєктів господарської діяльності, громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, представників органів  державної влади та місцевого самоврядування.

Безоплатна правова допомога в рамках мобільних точок доступу  відбудеться за участю працівників Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області  23 травня з 14.00 до 16.00 год у приміщенні Народного дому селища Нижанковичі.