Нижанковицька ОТГ отримала комп'ютерне обладнання від Міністерства соціальної політики України

Дата: 19.02.2019 09:43

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 р. №1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту  населення та захисту  прав дітей» Нижанковицька ОТГ отримала комп’ютерну техніку – персональний комп’ютер та ноутбук з ліцензійним програмним забезпеченням та пакетами офісних програм, принтери та мережеві маршрутизатори.

Техніка  призначена для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців з соціальної роботи.

Оснащення комп’ютерним обладнанням відбувається в межах виконання проекту World Bank Ukraine та Міністерство соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг».

Докладніше за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/16630.html