Ратуша в центрі Нижанкович дістала нове життя

Дата: 30.10.2018 11:37

Ратуша в центрі Нижанкович дістала нове життя

Більше двадцяти років руїною стояла в центрі Нижанкович  Ратуша: побиті вікна, оббиті стіни, обвалений дах.

Величезними стараннями селищного голови Володимира Осиповича Смолінського, працівників селищної ради з допомогою депутата Львівської обласної ради Михайла Михайловича Гички, голови Старосамбірської районної ради Тетяни  Іванівни Терлецької, спонсорів Мирона Лазора, Михайла Січки, Володимира Смолінського цього року Ратуша дістала нове життя. Завершилася її реконструкція, і вона стала адміністративним будинком Нижанковицької селищної ради.

26 жовтня відбулося освячення будівлі місцевими настоятелями храмів о.Михайлом Іваничком та о.Володимиром Богенчуком, на яке були запрошені голова Старосамбірської районної ради  Тетяна Терлецька, І заступник голови Старосамбірської райдержадміністрації Руслан Пупа, депутат Старосамбірської районної ради  Любомир Демкович,  депутати Нижанковицької селищної ради, члени виконавчого комітету, численні гості.

Тепер працівники селищної ради приймають громадян і виконують свої функціональні обов’язки  в окремих просторих кабінетах, що дасть можливість якісніше обслуговувати мешканців територіальної громади