Нижанковицька ОТГ придбала "школярик"

Дата: 06.08.2018 14:19

За сприяння голови Львівської ОДА  Олега Михайловича Синютки, першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Теодозійовича Замлинського, директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Степанівни Мандзій, депутата Львівської обласної ради Михайла Михайловича Гички школярик «ATAMAN» на 31 посадкове місце від фірми-виробника ПАТ «Черкаський автобус»  3 серпня 2018 року прибув у Нижанковичі!

З перших днів утворення ОТГ мова йшла про придбання шкільного автобуса.

В громаді функціонують дві школи, населені пункти розташовані на досить великій відстані від центру громади. Діти доїжджають до Нижанковицької ЗСШ І-ІІІ ступенів з семи навколишніх сіл і необхідність придбання шкільного автобуса була доволі великою.

Шкільний автобус, придбаний Нижанковицькою селищною радою, буде здійснювати довіз учнів до школи, а також до позашкільних закладів, на олімпіади, конкурси, екскурсії, які проводитимуться за межеми територіальної громади.