Нижанковицька ОТГ отримала у комунальну власність землю сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів

Дата: 26.03.2018 10:51

Продовжується розпочатий в лютому цього  року процес передачі землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

22 березня в місті Косів відбулася робоча нарада щодо розвитку гірських населених пунктів за участю очільника уряду Володимира Гройсмана, губернаторів  Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, народних депутатів Михайла Довбенка та Юрія Солов’я, заступника міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка.

Під час наради селищний голова Нижанковицької селищної ради Володимир Смолінський підписав документ про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів загальною площею 62,4360 га у комунальну власність територіальної громади.

Окрім Нижанковицької ОТГ документи про передачу земель підписали керівники  таких ОТГ:

• Заболотівської селищної та Космацької сільської рад Івано-Франківської області;
  •  Грабовецької сільської ради Львівської області;
  • Вижницької міської, Вашківецької міської рад Чернівецької області.